O nás

led, 27 2024

Příběh naší značky

Naše cesta ke Kompletní Kráse začala před několika lety, kdy zakladatelka Adéla Šustrová cítila, že na českém trhu chybí místo, které by nabízelo kompletní péči o krásu pod jednou střechou. S vizí poskytovat produkty a služby nejvyšší kvality ze světa kosmetiky a drogerie, Adéla založila Kompletní Krásu. Chtěla vytvořit prostředí, kde by se každý cítil vítán a kde by se každý mohl podělit o svou vášeň pro krásu a péči o sebe. Prostřednictvím pečlivého výběru produktů a zavedení inovativních služeb se Kompletní Krása stala destinací pro milovníky krásy po celé Praze a okolí.

Naše filozofie je jednoduchá: věříme, že péče o sebe by měla být přístupná a příjemná pro každého. Investovali jsme tisíce hodin do výzkumu a testování produktů, abychom zajistili, že naše nabídka zahrnuje jen to nejlepší z trhu. Od depilace, přes speciální dermokosmetiku, až po péči o nehty, naše portfolio služeb a produktů reflektuje různorodost potřeb našich zákazníků. Věříme, že každý si zaslouží cítit se krásný a sebevědomý, a právě to se snažíme našim zákazníkům dopřát.

Naše hodnoty a vize

V Kompletní Kráse se držíme několika základních principů, které formují naši kulturu a průvodce naším každodenním životem. Tyto hodnoty include integritu, kvalitu, inovaci a přístupnost. Vše, co děláme, je prováděno s pečlivostí a zodpovědností, s důrazem na zajištění nejvyšší možné kvality a spokojenosti zákazníka. Naše vize je neustále expandovat naše služby a produktové linie, aby se vešly do dynamického světa krásy a wellness. Snažíme se být vždy o krok napřed, abychom mohli nabídnout naše služby a produkty širšímu publiku.

Především však chceme posílit komunitu milovníků krásy. Vytvořili jsme platformu, kde se lidé mohou učit, sdílet své zkušenosti a rady, a vzájemně se inspirovat. Snažíme se vytvořit prostředí, ve kterém se každý může cítit slyšený a podporovaný ve svých touhách po kráse a sebevědomí.