Podmínky používání

led, 27 2024

Úvod

Vítejte na webových stránkách Kompletní Krása, váš průvodce světem drogerie a kosmetiky. Tyto podmínky používání jsou závazné pro všechny uživatele webové stránky completebeauty.cz. Představují právní dohodu mezi vámi jako uživatelem webové stránky a majitelem webových stránek, paní Adélou Šustrovou, s poštovní adresou Mikulandská 132/10, 120 00 Praha 2, Česká republika. Používáním těchto stránek vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami. Jestliže s těmito podmínkami nesouhlasíte, prosíme, abyste webové stránky nevyužívali.

Používání obsahu

Veškerý obsah na stránkách Kompletní Krása, včetně textů, grafiky, log, obrázků a software, je chráněn autorským právem a je vlastnictvím Adély Šustrové nebo je použit s jejím svolením. Obsah je určen pouze pro osobní, nekomerční použití. Jakékoli kopírování, distribuce, vysílání, přenos nebo jiné využití obsahu stránky je bez předchozího písemného svolení majitele zakázáno. Pro další informace a povolení kontaktujte prosím paní Adélu Šustrovou na emailové adrese [email protected].

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Všechny osobní údaje získané prostřednictvím webových stránek Kompletní Krása jsou zpracovány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména s Zákonem o ochraně osobních údajů. Podrobné informace o ochraně osobních údajů a o tom, jak jsou vaše údaje používány a chráněny, najdete v zvláštní sekci 'Ochrana osobních údajů'.

Odůvodnění pravidel

Tyto podmínky používání jsou stanoveny za účelem ochrany obsahu webových stránek, ochrany osobních údajů uživatelů a zajištění kvalitního poskytování služeb. Každý uživatel je povinen tyto podmínky respektovat a řídit se jimi. Neuposlechnutí těchto podmínek může vést k odebrání přístupu k webovým stránkám a dalším právním krokům.